GP60-1001-FTW
GP60-1001-FTW RCD Components
GP-GPS-FP-Series-Datasheet.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES METAL FILM 1%
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 160°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms
Написати відгук
Description: RES METAL FILM 1%, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 160°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 kOhms.