GPFC125G SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GPFx125_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 125W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук