GPFC160-12G
GPFC160-12G SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GPFC160_DS.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: PWR SPLY PFC 160W 12V 11.7A
Написати відгук