GPFM250-12
GPFM250-12 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GPFC250.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CONVERTER 12V 180W
Power (Watts): 180W (250W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: Medical
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 75%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 180W, Power (Watts): 180W (250W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: Medical, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 75%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 15 A.