Продукція > 3M (TC) > GPH110GF-0.5-5
GPH110GF-0.5-5
GPH110GF-0.5-5 3M (TC)
3m-vhb-general-purpose-high-temperature-tape-gph-060gf-gph-110gf-gph-160gf.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 1/2"X5YDS
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm)
Temperature Range: 300°F (149°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Usage: Bonding
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Acrylic Foam
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 1/2"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0433" (43.3 mils, 1.100mm), Temperature Range: 300°F (149°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Acrylic Foam.