Продукція > 3M (TC) > GPH160GF-12-5
GPH160GF-12-5 3M (TC)
3m-vhb-general-purpose-high-temperature-tape-gph-060gf-gph-110gf-gph-160gf.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X5YDS
Length: 15' (4.6m) 5 yds
Thickness: 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm)
Temperature Range: 300°F (149°C) Max
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 12.00" (304.80mm)
Backing, Carrier: Acrylic Foam
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE DBL SIDED GRAY 12"X5YDS, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 15' (4.6m) 5 yds, Thickness: 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm), Temperature Range: 300°F (149°C) Max, Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Acrylic Foam.