GPI6508DFIC
GPI6508DFIC GaNPower
GPI6508IC_DFN5x6_v3.pdf
Виробник: GaNPower
Description: IC GAN POWER 650V 8A DFN5X6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-PowerVDFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: PWM
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 170mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 650V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V
Current - Output (Max): 7.5A
Supplier Device Package: 8-QFN (5x6)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GAN POWER 650V 8A DFN5X6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-PowerVDFN, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: PWM, Switch Type: General Purpose, Rds On (Typ): 170mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 650V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 6.5V, Current - Output (Max): 7.5A, Supplier Device Package: 8-QFN (5x6), Part Status: Active.