Продукція > GANPOWER > GPIHI10ICDF68
GPIHI10ICDF68 GaNPower
GPIHI10ICDF68_datasheet_v1.0.pdf
Виробник: GaNPower
Description: IC GaN Power 650V 10A DFN6x8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Interface: PWM
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 650V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 8V
Part Status: Active
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC GaN Power 650V 10A DFN6x8, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Interface: PWM, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: High Side, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 650V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 8V, Part Status: Active.