GPM140-28G SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
GPC140.pdf
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC CONVERTER 28V 140W
Power (Watts): 140W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 70%
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 5 A
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 140W, Power (Watts): 140W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 70%, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 5 A.