GPM1500-300
GPM1500-300 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 1.5MM DIA. X 300MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.059" Dia x 11.811" L (1.50mm x 300.00mm)
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 1.5MM DIA. X 300MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.059" Dia x 11.811" L (1.50mm x 300.00mm).