GPM1500-600
GPM1500-600 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 1.5MM DIA. X 600MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.059" Dia x 23.622" L (1.50mm x 600.00mm)
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 1.5MM DIA. X 600MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.059" Dia x 23.622" L (1.50mm x 600.00mm).