GPM3000-300
GPM3000-300 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 3MM DIA. X 300MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.118" Dia x 11.811" L (3.00mm x 300.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 3MM DIA. X 300MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.118" Dia x 11.811" L (3.00mm x 300.00mm), Part Status: Active.