GPM3000-900
GPM3000-900 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 3MM DIA. X 900MM LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.118" Dia x 35.433" L (3.00mm x 900.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 3MM DIA. X 900MM LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.118" Dia x 35.433" L (3.00mm x 900.00mm), Part Status: Active.