Продукція > C3CONTROLS > GPRM-B2C10C-3
GPRM-B2C10C-3
GPRM-B2C10C-3 c3controls
GSProfile.pdf
Виробник: c3controls
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Features: Lighted Indicator
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 45 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 25 ms
Release Time: 25 ms
Part Status: Active
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V, Features: Lighted Indicator, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 45 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VAC, Must Operate Voltage: 19.2 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms, Part Status: Active.