GPRS-B2C25D
GPRS-B2C25D c3controls
GSProfile.pdf
Виробник: c3controls
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 120V
Packaging: Bag
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 92.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 25 A
Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 36 VAC
Must Operate Voltage: 102 VAC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 120V, Packaging: Bag, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 92.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 25 A, Switching Voltage: 240VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 36 VAC, Must Operate Voltage: 102 VAC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Active.