GPSDM26B0500 Pulse Electronics
Antennas_Catalog_Ver13.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 1.575GHZ DOME SMA MALE
Features: LNA
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Applications: GPS
Gain: 4dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 0.870" (22.10mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.575GHz
RF Family/Standard: Navigation
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 1.575GHZ DOME SMA MALE, Features: LNA, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Applications: GPS, Gain: 4dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 0.870" (22.10mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.575GHz, RF Family/Standard: Navigation.
Інші пропозиції GPSDM26B0500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GPSDM26B0500 Виробник : Pulse Electronics GPSDM26B0500-2903273.pdf Antennas GPS 500MM LMR-195 SMA MALE NPB