GPSDS1370PLP TE Connectivity Laird
GPS-Telematics%20Antenna%20WEB.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 143MHZ/1.575GHZ WHP 7.25"
Packaging: Bulk
Features: Cable - 4.3m
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 137MHz ~ 150MHz
Applications: GPS
Number of Bands: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.250" (184.15mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 143MHz, 1.575GHz