GPSDS4500P TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: GPS SV STD 450-470MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: GPS
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
RF Family/Standard: Navigation
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS SV STD 450-470MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: GPS, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, RF Family/Standard: Navigation.