GPSS380DP26-001 TE Connectivity Laird
GPSS380DP26-001.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 405MHZ WHIP STR FME MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 380MHz ~ 430MHz
Applications: GPS
Gain: 2.8dBi
Termination: FME Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 405MHz
RF Family/Standard: Navigation
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 405MHZ WHIP STR FME MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 380MHz ~ 430MHz, Applications: GPS, Gain: 2.8dBi, Termination: FME Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 405MHz, RF Family/Standard: Navigation, Power - Max: 50 W.