Продукція > 3M (TC) > GPT-020F-0.5-60
GPT-020F-0.5-60
GPT-020F-0.5-60 3M (TC)
3m-iatd-gpt-020f-tds-nordics.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE DBL COATED/SIDED 1/2"X60YDS
Packaging: Bulk
Length: 180' (55.0m) 60 yds
Thickness: 0.0080" (8.0 mils, 0.202mm)
Tape Type: Double Coated, Double Sided
Width: 0.50" (12.70mm) 1/2"
Backing, Carrier: Polyester
Thickness - Adhesive: 0.0074" (7.4 mils, 0.190mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm)
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: TAPE DBL COATED/SIDED 1/2"X60YDS, Packaging: Bulk, Length: 180' (55.0m) 60 yds, Thickness: 0.0080" (8.0 mils, 0.202mm), Tape Type: Double Coated, Double Sided, Width: 0.50" (12.70mm) 1/2", Usage: Bonding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Polyester, Thickness - Adhesive: 0.0074" (7.4 mils, 0.190mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm).