GQ0A0227R0GDT
GQ0A0227R0GDT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 27 Ohm 2% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук