GQ0A0227R4FT
GQ0A0227R4FT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 27.4 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук