GQ0A031203BBT
GQ0A031203BBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 120K Ohm 0.1% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук