GQ0A031203DBT
GQ0A031203DBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 120K Ohm 0.5% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук