GQ0A033400FT
GQ0A033400FT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 340 Ohm 1% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук