GQ0A033400JGT
GQ0A033400JGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 340 Ohm 5% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук