GQ0B021002JDT
GQ0B021002JDT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 5% 1W ±50ppm/°C BUS Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук