GQ0B022400JDT
GQ0B022400JDT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 240 Ohm 5% 1W ±50ppm/°C BUS Ceramic 20-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук