GQ8A022611FFT
GQ8A022611FFT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 2.61K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук