GQ8A031503CAT
GQ8A031503CAT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150K Ohm 0.25% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук