GQ8A031503FFT
GQ8A031503FFT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук