GQ8B012102GFT
GQ8B012102GFT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 21K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук