GQ8B022611JGT
GQ8B022611JGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 2.61K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук