GQ8B023600FDT
GQ8B023600FDT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 360 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±50ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук