GQCA014300GGT
GQCA014300GGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 430 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук