GQCA014751GGT
GQCA014751GGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 4.75K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук