GQCA021130GGT
GQCA021130GGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 113 Ohm 2% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук