GQCA021273CBT
GQCA021273CBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 127K Ohm 0.25% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук