GQCA021500DCT
GQCA021500DCT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 150 Ohm 0.5% 1W ±50ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук