GQCA031071CBT
GQCA031071CBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 1.07K Ohm 0.25% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук