GQCA031102JFT
GQCA031102JFT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 11K Ohm 5% 1W ±25ppm/°C ISOL Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук