GQCB016042GCT
GQCB016042GCT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 60.4K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук