GQCB016192GGT
GQCB016192GGT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 61.9K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук