GQCB016340FBT
GQCB016340FBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 634 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук