GQCB021002GT
GQCB021002GT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 2% 1W ±50ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук