GQCB021002JBT
GQCB021002JBT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 10K Ohm 5% 1W ±50ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук