GQCB021021GDT
GQCB021021GDT IRC (TT electronics)
qsop-c.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film NET 1.02K Ohm 2% 1W ±50ppm/°C BUS Ceramic 24-Pin QSOP Gull Wing SMD Tube
Написати відгук