Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D100GB01J
GQM0335C2D100GB01J
GQM0335C2D100GB01J Murata Electronics
GQM0335C2D100GB01_01A-3150897.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10pF 200VDC 2% 0201 C0G
Написати відгук