Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D200GB01D
GQM0335C2D200GB01D
GQM0335C2D200GB01D Murata Electronics
GQM0335C2D200GB01_01A-3150832.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20pF 200VDC 2% 0201 C0G
Написати відгук