Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335C2D200JB01J
GQM0335C2D200JB01J
GQM0335C2D200JB01J Murata Electronics
GQM0335C2D200JB01_01A-3151288.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20pF 200VDC 0.05 0201 C0G
Написати відгук